SST25VF512A-33-4C-SAE
IC FLASH 512KBIT SPI 33MHZ 8SOIC
قسمت # NOVA:
24-189904-SST25VF512A-33-4C-SAE
شماره قطعه سازنده:
SST25VF512A-33-4C-SAE
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
FLASH Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 33 MHz 8-SOIC
More Information
دسته بندیحافظه
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOIC
شماره محصول پایه SST25VF512
سلسلهSST25
فرمت حافظهFLASH
اندازه حافظه512Kb (64K x 8)
رابط حافظهSPI
فرکانس ساعت33 MHz
زمان چرخه نوشتن - ورد، صفحه20µs
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 3.6V
بسته / مورد 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)