25LC080CT-I/SN
IC EEPROM 8KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
قسمت # NOVA:
24-283434-25LC080CT-I/SN
شماره قطعه سازنده:
25LC080CT-I/SN
بسته استاندارد:
3,300
برگه اطلاعات فنی:
EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10 MHz 8-SOIC
More Information
دسته بندیحافظه
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOIC
شماره محصول پایه 25LC080
سلسله-
فرمت حافظهEEPROM
اندازه حافظه8Kb (1K x 8)
رابط حافظهSPI
فرکانس ساعت10 MHz
زمان چرخه نوشتن - ورد، صفحه5ms
تامین کننده ولتاژ2.5V ~ 5.5V
بسته / مورد 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)