25AA010A-I/SN
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
قسمت # NOVA:
24-282297-25AA010A-I/SN
شماره قطعه سازنده:
25AA010A-I/SN
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10 MHz 8-SOIC
More Information
دسته بندیحافظه
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOIC
شماره محصول پایه 25AA010
سلسله-
فرمت حافظهEEPROM
اندازه حافظه1Kb (128 x 8)
رابط حافظهSPI
فرکانس ساعت10 MHz
زمان چرخه نوشتن - ورد، صفحه5ms
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V
بسته / مورد 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)