SM324-10E
ULTRAPRECISE SMART TMR MAG
قسمت # NOVA:
98-2705390-SM324-10E
شماره قطعه سازنده:
SM324-10E
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Magnetoresistive Sensor Single Axis 6-TDFN (2.5x2.5)
More Information
دسته بندیحسگرهای مغناطیسی - خطی، قطب نما (IC)
سازندهNVE Corp/Sensor Products
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-TDFN (2.5x2.5)
سلسله-
تامین کننده ولتاژ1.68V ~ 3.6V
بسته / مورد6-WDFN Exposed Pad
محدوده سنجش ±2mT
فعلی - عرضه (حداکثر) 2.5mA
محورSingle
پهنای باند -
فن آوریMagnetoresistive
جریان - خروجی (حداکثر) 10mA