SN74F151BN
IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16DIP
قسمت # NOVA:
18-207134-SN74F151BN
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SN74F151BN
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
Multiplexer 1 x 8:1 16-PDIP
RoHS 1
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده 16-PDIP
شماره محصول پایه 74F151
جریان1 x 8:1
مدارهای مستقل1
جریان - خروجی زیاد، کم1mA, 24mA
سلسله74F
تایپ کنیدMultiplexer
منبع تغذیه ولتاژSingle Supply
تامین کننده ولتاژ4.5V ~ 5.5V
بسته / مورد16-DIP (0.300", 7.62mm)