SN74F138DR
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC
قسمت # NOVA:
18-207802-SN74F138DR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SN74F138DR
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Decoder/Demultiplexer 1 x 3:8 16-SOIC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-SOIC
شماره محصول پایه 74F138
جریان1 x 3:8
مدارهای مستقل1
جریان - خروجی زیاد، کم1mA, 20mA
سلسله74F
تایپ کنیدDecoder/Demultiplexer
منبع تغذیه ولتاژSingle Supply
تامین کننده ولتاژ4.5V ~ 5.5V
بسته / مورد16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)