SN74LVC3G14DCUT
IC INVERT SCHMITT 3CH 3IN 8VSSOP
قسمت # NOVA:
26-189178-SN74LVC3G14DCUT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SN74LVC3G14DCUT
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger 8-VSSOP
More Information
دسته بندیمنطق - گیت ها و اینورترها
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-VSSOP
شماره محصول پایه 74LVC3G14
حداکثر تاخیر انتشار @ V، حداکثر CL 4.3ns @ 5V, 50pF
تعداد ورودی ها3
جریان - خروجی زیاد، کم32mA, 32mA
نوع منطقیInverter
تامین کننده ولتاژ1.65V ~ 5.5V
فعلی - ساکن (حداکثر)10 µA
سطح منطقی - پایین0.3V ~ 1.4V
سطح منطق - بالا1.4V ~ 3.7V
بسته / مورد8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)