VSP1000DSFT
IC BUFFER 1 CIRCUIT 6SON
قسمت # NOVA:
23-144158-VSP1000DSFT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
VSP1000DSFT
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Buffer Amplifier 1 Circuit - 6-SON (1x1)
More Information
دسته بندیخطی - تقویت کننده ها - ابزار دقیق، آمپرهای OP، آمپرهای بافر
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع آمپلی فایرBuffer
دمای عملیاتی 0°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-SON (1x1)
شماره محصول پایه VSP1000
نرخ کشتار -
سلسله-
جاری - عرضه 2mA
ولتاژ - دهانه (حداقل)10 V
ولتاژ - دهانه (حداکثر)16 V