LT1125CSW#TRPBF
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SO
قسمت # NOVA:
23-158457-LT1125CSW#TRPBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LT1125CSW#TRPBF
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Amplifier 4 Circuit - 16-SO
More Information
دسته بندیخطی - تقویت کننده ها - ابزار دقیق، آمپرهای OP، آمپرهای بافر
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع آمپلی فایرGeneral Purpose
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-SO
شماره محصول پایه LT1125
نرخ کشتار 4.5V/µs
سلسلهLT®
جریان - تعصب ورودی8 nA
ولتاژ - افست ورودی30 µV
جاری - عرضه 2.3mA (x4 Channels)
ولتاژ - دهانه (حداقل)8 V
ولتاژ - دهانه (حداکثر)44 V
بسته / مورد16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
به دست آوردن محصول پهنای باند12.5 MHz