OPA170AQDBVRQ1
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
قسمت # NOVA:
23-148792-OPA170AQDBVRQ1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
OPA170AQDBVRQ1
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
More Information
دسته بندیخطی - تقویت کننده ها - ابزار دقیق، آمپرهای OP، آمپرهای بافر
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع آمپلی فایرGeneral Purpose
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-5
شماره محصول پایه OPA170
نرخ کشتار 0.4V/µs
سلسلهAutomotive, AEC-Q100
جریان - تعصب ورودی8 pA
ولتاژ - افست ورودی250 µV
جاری - عرضه 110µA
جریان - خروجی / کانال17 mA
ولتاژ - دهانه (حداقل)2.7 V
ولتاژ - دهانه (حداکثر)36 V
بسته / موردSC-74A, SOT-753
به دست آوردن محصول پهنای باند1.2 MHz