AD8250ARMZ-R7
IC INST AMP 1 CIRCUIT 10MSOP
قسمت # NOVA:
23-147994-AD8250ARMZ-R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD8250ARMZ-R7
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Instrumentation Amplifier 1 Circuit Push-Pull 10-MSOP
More Information
دسته بندیخطی - تقویت کننده ها - ابزار دقیق، آمپرهای OP، آمپرهای بافر
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع آمپلی فایرInstrumentation
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 10-MSOP
شماره محصول پایه AD8250
نرخ کشتار 25V/µs
سلسلهiCMOS®
جریان - تعصب ورودی5 nA
ولتاژ - افست ورودی70 µV
جاری - عرضه 4.1mA
جریان - خروجی / کانال37 mA
ولتاژ - دهانه (حداقل)10 V
ولتاژ - دهانه (حداکثر)30 V
بسته / مورد10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)