LT6200IS8-10#PBF
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO
قسمت # NOVA:
23-138364-LT6200IS8-10#PBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LT6200IS8-10#PBF
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SO
More Information
دسته بندیخطی - تقویت کننده ها - ابزار دقیق، آمپرهای OP، آمپرهای بافر
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
نوع آمپلی فایرGeneral Purpose
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SO
شماره محصول پایه LT6200
نرخ کشتار 450V/µs
سلسله-
جریان - تعصب ورودی23 µA
ولتاژ - افست ورودی2.5 mV
جاری - عرضه 20mA
جریان - خروجی / کانال90 mA
ولتاژ - دهانه (حداقل)2.5 V
ولتاژ - دهانه (حداکثر)12.6 V
بسته / مورد8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
به دست آوردن محصول پهنای باند1.6 GHz