APA1606VRBXF/A-5MAV
LED BLUE DIFFUSED CHIP SMD R/A
قسمت # NOVA:
393-1705208-APA1606VRBXF/A-5MAV
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
APA1606VRBXF/A-5MAV
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
Blue - LED Indication - Discrete - 2-SMD, No Lead
More Information
دسته بندینشانگر LED - گسسته
سازندهKingbright
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount, Right Angle
بسته دستگاه تامین کننده Chip LED
شماره محصول پایه APA1606
طول موج - اوج -
رتبه بندی میلیکاندلا 120mcd
سبک لنزRectangle with Flat Top
اندازه لنز 1.10mm x 0.60mm
سلسله -
رنگ لنزYellow
شفافیت لنزDiffused
طول موج - غالب -
بسته / مورد2-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد1.60mm L x 1.20mm W
ولتاژ - جلو (Vf) (نوع) -
پیکربندیStandard
فعلی - تست 5mA
رنگ Blue
امکانات -
زاویه دید 110°
ارتفاع (حداکثر) 0.70mm