EAST16084YA2
LED YELLOW CLEAR 2SMD
قسمت # NOVA:
393-1709210-EAST16084YA2
شماره قطعه سازنده:
EAST16084YA2
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
More Information
دسته بندینشانگر LED - گسسته
سازندهEverlight Electronics Co Ltd
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 2-SMD
شماره محصول پایه EAST16084
طول موج - اوج 591nm
رتبه بندی میلیکاندلا 135mcd
سبک لنزRectangle with Flat Top
اندازه لنز 1.00mm x 0.80mm
سلسله -
رنگ لنزColorless
شفافیت لنزClear
طول موج - غالب 590nm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد1.60mm L x 0.80mm W
ولتاژ - جلو (Vf) (نوع) 2V
پیکربندیStandard
فعلی - تست 20mA
رنگ Yellow
امکانات -
زاویه دید 120°
ارتفاع (حداکثر) 0.50mm