SIR-56ST3FF
EMITTER IR 950NM 100MA T 1 3/4
قسمت # NOVA:
405-1635359-SIR-56ST3FF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SIR-56ST3FF
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Infrared (IR) Emitter 950nm 1.3V 100mA 5.6mW/sr @ 50mA 30° T 1 3/4
More Information
دسته بندیساطع کننده های LED - مادون قرمز، UV، قابل مشاهده
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
سلسله-
تایپ کنیدInfrared (IR)
شدت تابشی (یعنی) حداقل @ اگر 5.6mW/sr @ 50mA
بسته / موردT 1 3/4
دمای عملیاتی -25°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه SIR-56
ولتاژ - جلو (Vf) (نوع) 1.3V
جریان - DC رو به جلو (اگر) (حداکثر)100mA