ISL33003IUZ
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
قسمت # NOVA:
54-261860-ISL33003IUZ
شماره قطعه سازنده:
ISL33003IUZ
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Buffer, Accelerator 2 Channel - 8-MSOP
More Information
دسته بندیرابط - بافر سیگنال، تکرار کننده، تقسیم کننده
سازندهRenesas Electronics America Inc
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-MSOP
شماره محصول پایه ISL33003
تایپ کنیدBuffer, Accelerator
ورودی2-Wire Bus
نرخ داده (حداکثر)-
زمان تاخیر-
تهویه سیگنال-
ظرفیت - ورودی10 pF
تامین کننده ولتاژ2.3V ~ 5.5V
جاری - عرضه4mA
خروجی 2-Wire Bus
تعداد کانال ها2
برنامه های کاربردی I²C - Hotswap
سلسله-
بسته / مورد8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)