DS100BR111SQE/NOPB
IC REDRIVER SATA 2CH 24WQFN
قسمت # NOVA:
54-261743-DS100BR111SQE/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DS100BR111SQE/NOPB
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Buffer, ReDriver 2 Channel 10.3Gbps 24-WQFN (4x5)
More Information
دسته بندیرابط - بافر سیگنال، تکرار کننده، تقسیم کننده
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 24-WQFN (4x5)
شماره محصول پایه DS100BR111
تایپ کنیدBuffer, ReDriver
ورودیCML
نرخ داده (حداکثر)10.3Gbps
زمان تاخیر-
تهویه سیگنالInput Equalization, Output De-Emphasis
ظرفیت - ورودی10 pF
تامین کننده ولتاژ2.375V ~ 3.6V
جاری - عرضه50mA