SN65HVD55DR
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
قسمت # NOVA:
21-117247-SN65HVD55DR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SN65HVD55DR
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
1/1 Transceiver Full RS422, RS485 14-SOIC
More Information
دسته بندیرابط - درایورها، گیرنده‌ها، گیرنده‌ها
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
پروتکل RS422, RS485
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 14-SOIC
شماره محصول پایه 65HVD55
تایپ کنیدTransceiver
تعداد درایورها / گیرندگان1/1
دوبلکسFull
هیسترزیس گیرنده50 mV
تامین کننده ولتاژ4.5V ~ 5.5V
بسته / مورد14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)