PI5A100QE
IC SWITCH QUAD SPDT 16QSOP
قسمت # NOVA:
19-108638-PI5A100QE
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PI5A100QE
بسته استاندارد:
97
برگه اطلاعات فنی:
4 Circuit IC Switch 2:1 10Ohm 16-QSOP
More Information
دسته بندیرابط - سوئیچ های آنالوگ، مولتی پلکسرها، دی مولتی پلکسرها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
مدار مالتی پلکسر/دی مولتی پلکسر2:1
مدار سوئیچSPDT
مقاومت در ایالت (حداکثر)10Ohm
ولتاژ - منبع تغذیه، تک (V+)2V ~ 6V
ولتاژ - منبع تغذیه، دوگانه (V±)-
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-QSOP
شماره محصول پایه PI5A100
سلسله-
تطبیق کانال به کانال (ΔRon)800mOhm
زمان سوئیچ (تن، خاموش) (حداکثر) 15ns, 7ns
تزریق شارژ10pC (Max)
ظرفیت کانال (CS(خاموش)، CD(خاموش)) 8pF, 14pF
جریان - نشتی (IS(خاموش)) (حداکثر)10µA (Typ)
متقاطع-100dB @ 10MHz
بسته / مورد16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)