TS12A4514P
IC SWITCH SPST 8DIP
قسمت # NOVA:
19-107182-TS12A4514P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TS12A4514P
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
1 Circuit IC Switch 1:1 10Ohm 8-PDIP
More Information
دسته بندیرابط - سوئیچ های آنالوگ، مولتی پلکسرها، دی مولتی پلکسرها
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
مدار مالتی پلکسر/دی مولتی پلکسر1:1
مدار سوئیچSPST - NO
مقاومت در ایالت (حداکثر)10Ohm
ولتاژ - منبع تغذیه، تک (V+)2.7V ~ 12V
ولتاژ - منبع تغذیه، دوگانه (V±)-
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده 8-PDIP
شماره محصول پایه TS12A4514
سلسله-
تطبیق کانال به کانال (ΔRon)-
زمان سوئیچ (تن، خاموش) (حداکثر) 75ns, 45ns
تزریق شارژ-11.5pC
ظرفیت کانال (CS(خاموش)، CD(خاموش)) 7.5pF, 7.5pF
جریان - نشتی (IS(خاموش)) (حداکثر)1nA
متقاطع-
بسته / مورد8-DIP (0.300", 7.62mm)