MF72-001.3D15
ICL 1.3 OHM 20% 8A 17.5MM
قسمت # NOVA:
121-2471433-MF72-001.3D15
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MF72-001.3D15
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
Inrush Current Limiter 1.3 Ohms ±20% 8 A 0.689" (17.50mm)
More Information
دسته بندیمحدود کننده های جریان هجومی (ICL)
سازندهCantherm
RoHS 1
سلسلهMF72
R @ 25 درجه سانتی گراد1.3 Ohms
فعلی - حداکثر حالت پایدار8 A
R @ فعلی48 mOhms
قطر0.689" (17.50mm)
فاصله سرب0.394" (10.00mm)
تحمل±20%