IPD25CN10NGATMA1
MOSFET N-CH 100V 35A TO252-3
قسمت # NOVA:
312-2288029-IPD25CN10NGATMA1
شماره قطعه سازنده:
IPD25CN10NGATMA1
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 35A (Tc) 71W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO252-3
شماره محصول پایه IPD25CN10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 35A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 25mOhm @ 35A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 39µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 31 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2070 pF @ 50 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 71W (Tc)