0001.2514.PT
FUSE CERM 10A 250VAC 150VDC 5X20
قسمت # NOVA:
120-2680032-0001.2514.PT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
0001.2514.PT
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
10 A 250 V AC 150 V DC Fuse Cartridge, Ceramic Through Hole 5mm x 20mm (Axial)
More Information
دسته بندیفیوزها
سازندهSchurter Inc.
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC150 V
رتبه بندی ولتاژ - AC250 V
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 0001.2514
سلسله SPT 5x20
نوع فیوزCartridge, Ceramic
بسته / مورد5mm x 20mm (Axial)
ظرفیت شکست @ ولتاژ نامی1kA AC, 1.5kA DC
ذوب I²t 400
اندازه / ابعاد0.213" Dia x 0.886" L (5.40mm x 22.50mm)
رنگ -
رتبه فعلی (آمپر) 10 A