0697H9200-01
FUSE BRD MNT 20A 350VAC 72VDC
قسمت # NOVA:
120-2679614-0697H9200-01
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
0697H9200-01
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
20 A 350 V AC 72 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Through Hole Radial, Box
More Information
دسته بندیفیوزها
سازندهBel Fuse Inc.
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC72 V
رتبه بندی ولتاژ - AC350 V
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
سلسله 0697H
نوع فیوزBoard Mount (Cartridge Style Excluded)
بسته / موردRadial, Box
ظرفیت شکست @ ولتاژ نامی150A AC, 200A DC
ذوب I²t 1100
اندازه / ابعاد0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm)
مقاومت در برابر سرما DC 0.0026 Ohms
رنگ -
رتبه فعلی (آمپر) 20 A