0ABA-0250-TN
FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0402
قسمت # NOVA:
120-2680369-0ABA-0250-TN
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
0ABA-0250-TN
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
250 mA AC 32 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0402 (1005 Metric)
More Information
دسته بندیفیوزها
سازندهBel Fuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رتبه بندی ولتاژ - DC32 V
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسله 0ABA
نوع فیوزBoard Mount (Cartridge Style Excluded)
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
ظرفیت شکست @ ولتاژ نامی35A
ذوب I²t 0.001
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W x 0.016" H (1.00mm x 0.50mm x 0.40mm)
مقاومت در برابر سرما DC 1.5 Ohms
رنگ -
رتبه فعلی (آمپر) 250 mA