MMZ2012R600ATD25
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
قسمت # NOVA:
321-2518225-MMZ2012R600ATD25
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMZ2012R600ATD25
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
60 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 1A 100mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 60 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)1A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 100mOhm
بسته / مورد0805 (2012 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.041" (1.05mm)