MMZ1608S202ATD25
FERRITE BEAD 2 KOHM 0603 1LN
قسمت # NOVA:
321-2518172-MMZ1608S202ATD25
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMZ1608S202ATD25
بسته استاندارد:
4,000
2 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 200mA 900mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 2 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)200mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 900mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)