HR2220P601R-10
FERRITE BEAD 600 OHM 2220 1LN
قسمت # NOVA:
321-2521279-HR2220P601R-10
شماره قطعه سازنده:
HR2220P601R-10
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 2220 (5650 Metric) 4A 25mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهLaird-Signal Integrity Products
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهHR
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 600 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)4A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 25mOhm
بسته / مورد2220 (5650 Metric)
اندازه / ابعاد0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower, Signal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.130" (3.30mm)