MMZ1005A152ET000
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 1LN
قسمت # NOVA:
321-2521291-MMZ1005A152ET000
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMZ1005A152ET000
بسته استاندارد:
10,000
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 230mA 1.6Ohm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMMZ-E
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1.5 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)230mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 1.6Ohm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.022" (0.55mm)