MMZ1005S102HT000
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
قسمت # NOVA:
321-2516874-MMZ1005S102HT000
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMZ1005S102HT000
بسته استاندارد:
10,000
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 360mA 490mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMMZ-H
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)360mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 490mOhm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)