GZ1608U600CTF
FERRITE BEAD 6025%OHM 0603 1LN
قسمت # NOVA:
321-2520203-GZ1608U600CTF
شماره قطعه سازنده:
GZ1608U600CTF
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
60 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 800mA 100mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهShenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهGZ-C
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 60 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)800mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 100mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)