NFZ5BBW2R9LN10L
FERRITE BEAD 2.9 OHM 2020 1LN
قسمت # NOVA:
321-2521899-NFZ5BBW2R9LN10L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFZ5BBW2R9LN10L
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
2.9 Ohms @ 1 MHz 1 - Ferrite Bead 2020 (5050 Metric) 4A 14mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه NFZ5BBW
سلسلهEMIFIL®, NFZ5BBW
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 2.9 Ohms @ 1 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)4A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 14mOhm
بسته / مورد2020 (5050 Metric)
اندازه / ابعاد0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.087" (2.20mm)