FBH201209T-152Y-S
FB HI 0805 1.5K OHM 1A .3DC
قسمت # NOVA:
321-2519573-FBH201209T-152Y-S
شماره قطعه سازنده:
FBH201209T-152Y-S
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 1A 300mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهCAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -
نوع نصبSurface Mount
سلسلهFBH
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1.5 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)1A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 300mOhm
بسته / مورد0805 (2012 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.041" (1.05mm)