BBHV00160808331Y00
EMI BEAD FILETER
قسمت # NOVA:
321-2518167-BBHV00160808331Y00
شماره قطعه سازنده:
BBHV00160808331Y00
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
330 Ohms @ 100 MHz 1 - Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 2A 80mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهChilisin Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهBBHV
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 330 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)2A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 80mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)