BLM03BD601SN1D
FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
قسمت # NOVA:
321-2521287-BLM03BD601SN1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM03BD601SN1D
برگه اطلاعات فنی:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) 200mA 1.7Ohm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM03BD
سلسلهEMIFIL®, BLM03
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 600 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)200mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 1.7Ohm
بسته / مورد0201 (0603 Metric)
اندازه / ابعاد0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.013" (0.33mm)