MI1206L501R-10
FERRITE BEAD 500 OHM 1206 1LN
قسمت # NOVA:
321-2519840-MI1206L501R-10
شماره قطعه سازنده:
MI1206L501R-10
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
500 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 2A 60mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهLaird-Signal Integrity Products
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMI
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 500 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)2A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 60mOhm
بسته / مورد1206 (3216 Metric)
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.051" (1.30mm)