NFZ2MSM181SN10L
FERRITE BEAD 180 OHM 0806 1LN
قسمت # NOVA:
321-2521268-NFZ2MSM181SN10L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFZ2MSM181SN10L
برگه اطلاعات فنی:
180 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0806 (2016 Metric) 3.4A 25mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه NFZ2MSM
سلسلهEMIFIL®, NFZ2MSM
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 180 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)3.4A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 25mOhm
بسته / مورد0806 (2016 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.039" (1.00mm)