MMZ1005S601CT000
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
قسمت # NOVA:
321-2517911-MMZ1005S601CT000
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMZ1005S601CT000
بسته استاندارد:
10,000
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 300mA 520mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMMZ
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 600 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)300mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 520mOhm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.022" (0.55mm)