BLM18KG700TN1D
FERRITE BEAD 70 OHM 0603 1LN
قسمت # NOVA:
321-2518625-BLM18KG700TN1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM18KG700TN1D
برگه اطلاعات فنی:
70 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3.5A 22mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM18KG
سلسلهEMIFIL®, BLM18
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 70 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)3.5A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 22mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.030" (0.75mm)