NFZ2MSD131SN10L
EMI FILTER SMD NONAUTO, SMD 2016
قسمت # NOVA:
321-2518593-NFZ2MSD131SN10L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFZ2MSD131SN10L
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
130 Ohms @ 10 MHz 1 - Ferrite Bead 0806 (2016 Metric) 1.5A 144mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه NFZ2MSD
سلسلهNFZ
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 130 Ohms @ 10 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)1.5A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 144mOhm
بسته / مورد0806 (2016 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.047" (1.20mm)