BLM21BD121SN1D
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
قسمت # NOVA:
321-2519883-BLM21BD121SN1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM21BD121SN1D
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 350mA 250mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM21BD
سلسلهEMIFIL®, BLM21
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 120 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)350mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 250mOhm
بسته / مورد0805 (2012 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.041" (1.05mm)