MMZ2012R121AT000
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
قسمت # NOVA:
321-2519313-MMZ2012R121AT000
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMZ2012R121AT000
بسته استاندارد:
4,000
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 800mA 120mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMMZ
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 120 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)800mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 120mOhm
بسته / مورد0805 (2012 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.041" (1.05mm)