MPZ1005S181HT000
CHIP BEADS FOR POWER LINE, LARGE
قسمت # NOVA:
321-2516004-MPZ1005S181HT000
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MPZ1005S181HT000
بسته استاندارد:
10,000
180 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 1.6A 85mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMPZ-H
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 180 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)1.6A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 85mOhm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.022" (0.55mm)