MFBM1V2012-000-R
FIXED IND 0 6000MA 0805
قسمت # NOVA:
321-2521360-MFBM1V2012-000-R
شماره قطعه سازنده:
MFBM1V2012-000-R
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
0 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 10mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهEaton - Electronics Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMFBM1V2012
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 0 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)6A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 10mOhm
بسته / مورد0805 (2012 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.043" (1.10mm)