BLM18BD252SH1D
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
قسمت # NOVA:
321-2519579-BLM18BD252SH1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM18BD252SH1D
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 150mA 1.5Ohm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM18BD
سلسلهEMIFIL®, BLM18
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 2.5 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)150mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 1.5Ohm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)