BLM31KN102SN1L
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
قسمت # NOVA:
321-2518120-BLM31KN102SN1L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM31KN102SN1L
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
1 kOhms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 2A 75mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM31KN
سلسلهBLM
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)2A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 75mOhm
بسته / مورد1206 (3216 Metric)
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.071" (1.80mm)