PE-0805FB102ST
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
قسمت # NOVA:
321-2516892-PE-0805FB102ST
شماره قطعه سازنده:
PE-0805FB102ST
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 500mA 400mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهPulse Electronics Network
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهFB
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)500mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 400mOhm
بسته / مورد0805 (2012 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.041" (1.05mm)