BLM41PG471SN1L
FERRITE BEAD 470 OHM 1806 1LN
قسمت # NOVA:
321-2520494-BLM41PG471SN1L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM41PG471SN1L
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
470 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1806 (4516 Metric) 2A 50mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM41PG
سلسلهEMIFIL®, BLM41
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 470 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)2A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 50mOhm
بسته / مورد1806 (4516 Metric)
اندازه / ابعاد0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.071" (1.80mm)