YFF21AC1H220MT0Y0N
AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
قسمت # NOVA:
320-2511477-YFF21AC1H220MT0Y0N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
YFF21AC1H220MT0Y0N
بسته استاندارد:
4,000
22 pF Feed Through Capacitor 50V 1 A - 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
More Information
دسته بندیتغذیه از طریق خازن ها
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهYFF-AC
ظرفیت22 pF
بسته / مورد0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) -
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی50V
از دست دادن درج 30dB @ 3GHz ~ 5GHz
رتبه بندی هاAEC-Q200
ارتفاع (حداکثر) 0.039" (1.00mm)
اندازه ریسمان-
جاری 1 A