NFM18HC105C1C3D
CER CAP AEC-Q200
قسمت # NOVA:
320-2511854-NFM18HC105C1C3D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFM18HC105C1C3D
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
1 µF Feed Through Capacitor 16V 2 A 20mOhm 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهEMIFIL®, NFM18
ظرفیت1 µF
بسته / مورد0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 20mOhm
تحمل±20%
ولتاژ - نامی16V
رتبه بندی هاAEC-Q200
ارتفاع (حداکثر) 0.028" (0.70mm)
جاری 2 A